Pasaka apie brolius Domeną ir Hostingą, bei sesutę Svetainę

Seniai seniai už devynių jūrų ir devynių marių…. o gal nelabai seniai ir nelabai toli… Gyveno du broliai Domenas (tas, kur interneto vardas) ir Hostingas (tas, kur vieta Jūsų svetainei ir el.paštui) ir sesutė Svetainė (ta, kur failai). Gyveno jie lamingai ir saugiai naujuose ūžiančiuose ir lempelėm mirksinčiuose geležiniuose rūmuose. Siuntinėjo savo draugams laiškus per apvalius kvadratus, griausmapaukščius, voverytes, ar tiesiog paštu, susikabindavo pasilabinti telefonu ar susikukuodavo per chat’ą.

Bet kaip visą laiką pasakose, vieną dieną iš už jūrų marių prie naujųjų rūmų vartų išsirikiavo priešų armija trojanais ginkluota, piktojo programišiaus valdoma, ir paleido baisiąją DDOS ataką per zombius kompiuterius (atsargiai, apsižvalgykit po kambarį, gal ir pas Jus zombis kompiuteris gyvena? 🙂 ) Gynėsi nuo piktojo priešo ištikimieji brolių kareiviai, klaviatūromis ginkluoti, ugnies sienas ręsdami, tiltus laužydami. Po ilgo trijų dienų mūšio trimitavo visiems draugams apie brolių pergalę!

Atrodė, kad geležiniuose rūmuose, mirksinčiomis lempelėmis, vėl įsivyravo taika ir ramybė… Bet gi žinot kaip būna: viena bėda – ne bėda. Piktasis programišius vėl pasitelkė kompiuterių zombių armiją, ir sugalvojo šį kartą tyliai, apkrėsti sesutę Svetainę BAISIU virusu, kad sesutė susirgtų, o paskui gal ir brolius apkrėstų. Pastebėjo piktojo programišiaus zombiai, kad sesutė su batukais senais, suplyšusiais, užpraeito sezono… ir paspendė spąstus – pribarstė aštrių rakščių, kad sesutė įsidurtų ir susirgtų baisiu virusu. Vieną dieną Svetainė nepažiūrėjo po kojomis ir įsidūrė… Guli sesutė lovoje, temperatūra kyla, veidelis apsiblausęs, protas pasimaišęs – laiškus į svetimus kraštus rašo, ir neaiškias tabletes pirkti siūlo…

Sukvietė broliai šauniuosius karalystės gydytojus, klaviatūromis, skriptais ir antivirusinėmis apsikarsčiusius. Ieškojo gydytojai ilgai priežasties, kol nustatė, kad Svetainė pasveiks, jeigu turės naują suknelę ir naujus batukus. Išrinko broliai pačius naujausius ir gražiausius rūbus savo sesutei, ir nuo to laiko pažadėjo, kad visada taip ir bus. Vėl trimitavo šaukliai, kad Svetainė pasveiko, skraido Interneto platybėse ir yra populiariausia mergina paieškose, karalystė išgelbėta!

Geležiniuose ūžiančiuose rūmuose vėl ritmiškai mirksi lempelės. Gyvenimas teka ramia idiliška vaga, iki kitos piktojo programišiaus atakos, ar kokio rūmų kampo skilimo (aha, būna ir TAIP, bet tai jau kita istorija). O mes ištikimieji brolių Domenų ir Hostingų ir Sesučių svetainių kareiviai, gydytojai ir siuvėjai, stengsimės ir kitais metais nugalėti piktąjį programišių.

Ačiū, kad esate su mumis!

Linksmų ir gražių švenčių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *