HO! HO! HO! SU Šventėmis!

Čia rašo Senelis Domena. Paklausiau savo elfų ir patikrinau kaip šįmet elgėtės visus metus, ir įsitikinau, kad šiais metais buvote labai geri!

Žinau, kad kartais būti geriems labai labai sunku, bet tikiu, kad ir 2020 labai stengsitės ir būsite dar geresni! Todėl iš anksto siunčiu Jums dovaną, kad galėtumėte pasveikinti vieni kitus el.laiškais (iki sausio vidurio, iš paskyros papildomai 1000 laiškų per parą) ir priminti, kad stengtis dalintis gerumu yra svarbiausia!

Elfas Tautvydas sakė, kad 2020 metai bus keliamieji ir viena diena ilgesni. Tai reiškia jog laiko patobulėti ir pasiekti maksimalius rezultatus bus dar daugiau. Artėjantys metai, baltosios metalinės žiurkės metai. Žiurkės labai gudrios, jos visuomet suka galvą kaip ištraukti sūrį iš pelėkautų ir nepakliūti į spastus. Todėl 2020 metais būkime budrūs ir gudrūs!

Elfams pavedžiau rūpintis serveriais kol būsiu išvykęs sveikinti gerųjų žmonių. Elfai žadėjo, kad 2020 žiurkės metais, bandys ją prisijaukinti, ir jau pridėliojo aplink serverinę sūrio, taip pat žadėjo, kad gruodžio 23-sausio 2 dienomis lauks Jūsų laiškų, nes telefonu bus nepasiekiami.

Linksmų švenčių!

Senelis Domena ir elfai
Domenai.lt serverinė
2 spinta nuo šiaurės poliaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *